Noclegi - Agroturystka w górach Bystrzyckich

Idź do spisu treści

Menu główne:

Noclegi

Pokoje
Do dyspozycji naszych gości mamy w ofercie 15 miejsc noclegowych w 5 pokojach.
Każdy pokój posiada węzeł sanitarny (wc, prysznic):
•3 pokoje (max. 4 osoby/pokój) wyposażone są w 1 wersalkę, 2 tapczany oraz lodówkę.(40-45zł) Zdjęcia
•2 pokój (max. 2 osoby) wyposażony jest w jedno łoże lub 2 tapczany.(40-50zł) Zdjęcia
W części ogólnodostępnej znajduje się dobrze wyposażony aneks kuchenny (garnki, talerze, sztućce, szklanki, kubki itd….), duża lodówka, czteropalnikowy piec elektryczny z płytą ceramiczną.
Na chwilę obecną nie oferujemy wyżywienia.
Cena pobytu (noclegu) w naszym gospodarstwie agroturystycznym Osmelakowa Dolina wynosi od 40 do 50zł od osoby/doba (cena zależna od sezonu).
Rezerwacji prosimy dokonywać drogą elektroniczą ( osmelak@spalona.pl ) lub telefonicznie pod nr 609 093 520 lub 695 420 688
Dodatkowe ciekawostki
Na „długie wieczory” dla naszych gości mamy przygotowaną salę kominkową, w której nie przeszkadzając nikomu można prowadzić „polaków długie rozmowy”, gdyż lokalizacja sali kominkowej gwarantuje ciszę i spokój osobom pozostającym w pokojach. Ponadto w sali znajduje się telewizor i stół do tenisa stołowego.

Przed domem nasi goście mogą skorzystać z ławo-stołu, gdzie na powietrzu można spokojnie zjeść posiłek z przyrządzonego np.: grilla.
W swojej ofercie mamy również miejsce na ognisko oraz boisko do piłki nożnej.
Posiadamy również pięknego psa/berneński pies pasterski/, który jest bardzo przyjazny i spokojny, a wszystko to mogą potwierdzić nasze zdjęcia.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego